Nově také nabízíme pravidelné
a vstupní školení profesní způsobilosti
řidičů v Brně
.

Proč autoškola v Brně? 5 skvělých důvodů!

Někteří klienti z malých měst mají hrůzu při pomyšlení nad autoškolou, kterou by dělali v Brně. Ze strachu z tramvají, více jízdních pruhů a celkově rušného provozu. To je ale špatně.

Až získáte řidičské oprávnění skupiny B, s velkou pravděpodobností nebudete jezdit jen kolem svého domu, ale vyrazíte do jiných a možná i větších měst. V tu chvíli vám přijde dobrá příprava od instruktorů vhod, stejně jako autoškola v Brně.

5 důvodů, proč je lepší autoškola v Brně než na malém městě

  1. Je to rušné město, kde je spousta aut a chodců
  2. V praxi si vyzkoušíte pravidla silničního provozu při přejezdu tramvajových pásů
  3. Spousta světel, které vás v noci oslňují
  4. Snadno dostupné dálnice, po kterých budete v budoucnu i se svým autem jezdit
  5. Složité křižovatky, které na malých městech nenajdete

Udělat si kurzy autoškoly v Brně je pro vás výhoda. Zkušený instruktor vám vše kvalitně a pochopitelně vysvětlí a ukáže.

V rámci jízd (praktické výuky) si vše sami vyzkoušíte a naučíte, a to stále za situace, kdy pro vás „zatím o nic nejde“ – nemáte řidičský průkaz, veškerá zodpovědnost jde za instruktorem a navíc nejezdíte se svým autem, ale naším výcvikovým.

Až budete jezdit se svým vlastním autem, bude pro vás daleko těžší vyjet do velkého města, když budete z autoškoly zvyklí na malý provoz na malém městě. Poctivá příprava v naší brněnské autoškole se vám proto mnohonásobně vyplatí – více než jinde zde totiž platí přísloví „těžce na cvičišti, lehce na bojišti“.